AdobeStock_175552045_Preview

Usługi Transportowe

Mario Trans

+48 604 470 500mariootrans@gmail.com

AdobeStock_96820284_Preview

Transport Samochodów

Krajowy i Zagraniczny

+48 604 470 500mariootrans@gmail.com

Transport ciężarowy

Firma Mario-trans oprócz transportu samochodów świadczy również usługi transportu ciężarowego z wykorzystaniem ciągników siodłowych i naczep. Realizujemy zarówno transporty krajowe jak i zagraniczne głównie na obszarze Unii Europejskiej, najpopularniejszymi kierunkami naszych transportów są Hiszpania i Francja. Nasza oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorstw zainteresowanych transportem cało pojazdowym (FTL).

Przewozimy wszelkiego rodzaju produkty i materiały od opon samochodowych czy mebli po sprzęt elektroniczny. Oferujemy szybką i precyzyjną wycenę oraz terminową i bezpieczną realizację transportu. W naszym zespole pracują wyłącznie doświadczeni kierowcy z wieloletnią praktyką w realizacji transportów międzynarodowych i ze znajomością tras i przepisów drogowych w Unii Europejskiej. Posiadamy kompleksowe ubezpieczenia gwarantujące bezpieczeństwo Państwa transportu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą transportu ciężarowego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.