AdobeStock_175552045_Preview

Usługi Transportowe

Mario Trans

+48 604 470 500mariootrans@gmail.com

AdobeStock_96820284_Preview

Transport Samochodów

Krajowy i Zagraniczny

+48 604 470 500mariootrans@gmail.com

Transport samochodów

Polska jest jednym z największych światowych importerów samochodów używanych. Co roku do naszego kraju trafiają tysiące używanych pojazdów pochodzących głównie z krajów europy zachodniej. Dystans jaki muszą pokonać w drodze do klientów na terenie całej polski mierzony jest w tysiącach kilometrów dlatego niezwykle istotnym jest aby transport pojazdów przeprowadzony był w sposób bezpieczny i profesjonalny.

Firma Mario-trans na rynku usług transportowych działa od 2007 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące transportów zarówno na zlecenie przedsiębiorstw zajmujących się obrotem samochodami używanymi jak i dla klientów indywidualnych. Aktualnie dysponujemy flotą 12 ciągników z profesjonalnymi lawetami wykonujących regularne kursy do Niemiec, Holandii i Belgia także okazjonalnie do innych krajów europejskich. Doświadczona załoga, wysokiej klasy pojazdy i lawety, sprawne procesy, uczciwe zasady i wygodny kontakt to elementy, które wyróżniają nas na tle konkurencji i zapewniają najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalnym transportem pojazdów zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz wyceny lub telefonicznie.

Sprawdź formularz wyceny

Podaj nam markę i model pojazdu, który chcesz sprowadzić
Wybierz miejsce załadunku i rozładunku
Wyślij zapytanie
Odpowiemy w ciągu 24h

Transport samochodów z Niemiec

Samochody sprowadzane od
naszych zachodnich sąsiadów
cieszą się znakomitą opinią ze
względu na bardzo dobry stan techniczny nawet w wypadku starszych pojazdów. Niemcy znani są z dbałości o swoje samochody a niebagatelny wpływ na ich kondycje ma również jakość niemieckich dróg oraz serwis z wykorzystaniem najwyższej klasy części i akcesoriów.

Transport Samochodów z Holandii

Holendrzy podobnie jak Niemcy znani są ze swojej dbałości o samochody dlatego pojazdy sprowadzane z Holandii są najczęściej w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Rynek holenderskich pojazdów zyskuje ostatnimi czasy na popularności ponieważ można na nim zakupić samochody w podobnej jakości jak w Niemczech ale często w bardziej korzystnych cenach.

Transport samochodów
z Belgi

Belgia jest popularnym kierunkiem sprowadzania pojazdów z uszkodzeniami czy usterkami w bardzo przystępnych cenach. Wynika to z faktu, że belgijskie towarzystwa ubezpieczeniowe uznają niewielkie uszkodzenia jako szkody całkowite a Belgowie wolą wymienić pojazd niż reperować stary. Na tym rynku można znaleźć wiele wysokiej klasy pojazdów używanych przez dyplomatów.

Obsługujemy również inne kierunki transportów takie jak Włochy, Francja czy Wielka Brytania. Realizujemy zarówno zlecenia na pojedyncze transporty jak i transporty wielo pojazdowe (od 3 do 9samochodów). Posiadamy sprzęt umożliwiający bezpieczny transport zarówno samochodów osobowych wszystkich klas jak i busów i samochodów dostawczych.